‘Dreqi e marrtë’, edhe një tjetër perlë nga Tuna [Video]

163

“Dreqi e marrtë”, është kënga tjetër e Tunës e lansuar në YouTube.
Edhe kjo këngë e saj është mjaft e veçantë, pjesë e albumit më të ri të titulluar “Fortuna”, shkruan lajmi.net.

Tuna deri më tani ka sjell gjashtë këngë me video, të cilat siç shihet u mirëpriten nga publiku dhe fansat e saj.

MÖBEL THEMA

Theksojmë se promovimin e këtij albumi e bëri për 8 Marsin, Ditën e Gruas në Filharmoninë e Shkupit. /Lajmi.net/

Comments