E FUNDIT/ Aksident i rëndë në Elbasan, 1 pa jetë e dy të lënduar rëndë

92

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak momente më parë në Elbasan.

Mësohet se nga ky aksident tragjik ka humbur jetën një person dhe dy shtetas të tjerë kanë mbetur të lënduar.

MÖBEL THEMA

Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit ndërkohë policia është në vendgjarje për të hetuar më shumë mbi aksidentin e rëndë.

Vijon…/albeu.com/

Comments