E FUNDIT/ Aksident në aksin Korçë-Pogradec, dy të lënduar

91

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Korcë-Pogradec,në afërsi të fshatit Vlocisht.

MÖBEL THEMA

Burimet bëjnë me dije se nga aksidenti janë lënduar dy persona nga i njëjti mjet.

Policia ka arritur në vendngjarje dhe poheton më shumë për rrethanat e aksidentit. /albeu.com

Comments