E FUNDIT/ Hidhet nga ballkoni, ndërron jetë 65-vjeçarja në Fier

102

Sot rreth orës 15:35, në lagjen “1 Maji” Fier, 65 vjeçarja V.B dyshohet se është hedhur nga ballkoni i shtëpisë dhe ka ndërruar jetë.

MÖBEL THEMA

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Comments