E FUNDIT/ Përplasen kokë më kokë dy Benza, shoferi në gjendje kritike për jetën

138

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në aksin Shkodër-Koplik.

Burime nga vendngjarja bëjnë me dije se dy automjete tip “Mercedez Benz” janë përplasur kokë më kokë me njëri-tjetrin, e për pasojë është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë një person.

MÖBEL THEMA

Paraprakisht nuk raportohet për persona të tjerë të plagosur.

Mësohet se i plagosuri i cili është transportuar në gjendje të rëndë drejt spitalit është drejtuesi i njërit prej mjeteve idëentiteti i të cilit nuk dihet ende.

Comments