E  FUNDIT/ Ra nga skela, vdes punëtori në Tiranë (FOTO LAJM)

78

 

Një trup i pajetë është gjetur mesditën e sotme në Tiranë në rrugën 5 Maji.

MÖBEL THEMA

Dyshohet se është një punëtor që është rëzuar teksa punonte në skelë.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes dhe identiteti i viktimës.
Policia është në vendnjgjarje dhe po punon për zbardhjen e detajeve.

Comments