E lumtur me suksesin e tij, Xhensila i bën dedikim emocionues Besit

140

Xhensila i ka dedikuar fjalë emocionuese Besit, pas publikimit të trajlerit të filmit të tij të ri.

MÖBEL THEMA

Bes Kallaku për më shumë se dy vite ka punuar rreth realizimit të një projekti filmik, shkruan lajmi.net.

Tashmë është publikuar trajleri i këtij filmi dhe aktori pret me padurim që publiku ta shohë se në çka ka punuar gjatë gjithë kësaj kohe.

E lumtur për suksesin e bashkëshortit, Xhensila Myrtezaj i kushtoi disa fjalë prekëse atij përmes një postimi në Instagram.

“Kur ti lutesh dhe kerkon me teper suksesin e atij qe ke ne krah se sa tendin.
Kjo ndodh me te dy Ne. Zoti na ka dhene e na ka falur shume.
Pervec Tij jam deshmitare e cdo perkushtimi tendin. Zoti qoft me ne🙏
@bes_kallaku“, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

Comments