E pabesueshme/ Kosova shënon në Angli golin më të shpejtë të histori

253

Në “St. Mary” të Southampton po përballen mes tyre dy kryesuesit e Grupit A, Anglia dhe Kosova.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Në sekondën e 36-të Kosova kalon në avantazh. Goli më i shpejtë i historisë shënohet nga Valon Berisha.

Comments