E rëndë në Greqi! 4 pakistanezë përdhunojnë 25-vjeçaren tre muajshe shtatzënë

132

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi mëngjesin e sotëm ku katër pakistanezë kanë përdhunuar një 25-vjeçare në Athinë.

Sipas mediave greke katër pakistanezët e rrëmbyen 25-vjeçaren dhe e tranportuan atë më taksi në një apartamenti nëntokësor në qendër të Athinës ku abuzuan seksualisht me të. Pas kësaj vajza ka araportiar në polici, të cilët kanë bërë të munduar kapjen e tre prej trë përkatësisht të moshave 19, 21 dhe 27 vjeç dhe janë në kërkim të peronit të katërt.

Moebel THEMA

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al

Sipas informacioneve vajza ishte në muajin e tretë të shatzanisë.

Comments