E rëndë në Itali, studenti shqiptar gjendjet i pajetë në një parkim

170

Një shqiptar është gjetur i vdekur në mes të një pellgu gjaku pranë një parkimi ne Genova të Italisë.

Ka qenë një grua që ka parë ngjarjen e rëndë dhe ka telefonuar ambulancën por për të riun student ka qenë shumë vonë.

MÖBEL THEMA

Në fillim policia ka dyshuar për vetëvrasje pasi duket sikur i riu ishte hedhur nga një lartësi e madhe, por nuk hidhet poshtë as mundësia se mund të ketë qenë një aksident.

Bluza që kishte veshur ishte me shenja te shpuara apo vrisura, qe dyshohet se ai ka tentuar te kacavirret per tu mbrojtur. Megjithate policia nuk ka dale ende me nje version zyrtar per ngjarjen e rende. /albeu.com/

Comments