Edhe Danilo, djali i presidentit serb i infektuar me virusin Korona

231

Danilo, djali i presidentit serb Aleksandar Vuçiq ka rezultuar pozitiv në virusin Korona dhe është vendosur në repartin infektiv të klinikës së Beogradit.

MÖBEL THEMA

Lajmin e ka bërë të ditur vet presidenti serb në Instagram duke shkruar: Të don babai, të duan të gjithë, ka shkruar ai.

Comments