Elita Rudi ‘ngrit’ temperaturat nga Turqia

289

Elita Rudi ka ndarë me ndjekësit imazhe atraktive nga pushimet.

Elita Rudi ka publikuar disa fotografi nga pushimet, në të cilat u shfaq shumë joshëse, shkruan lajmi.net.

Moderatorja u shfaq e veshur në bikini, teksa gjendej në pishinë, ndërsa tregoi edhe një herë se ka rikthyer format pas lindjes së djalit.

Ajo dhe Gjiko bashkë me Zërin kanë zgjedhur si destinacion Turqinë, ndërsa nuk i kanë kursyer fotografitë nga atje.

Kujtojmë se Elita muajt e fundit i është përkushtuar rritjes së djalit dhe nuk e kemi parë aktive në ekran. /Lajmi.net/

Comments