EMRI/ Po pastronte xhamat, bie nga pallati dhe vdes 50 vjeçarja në Fier

110

Identifikohet gruaja që ra nga pallati dhe gjeti vdekjen gjatë mesditës së sotme.

Mësohet se ajo është 50 vjeçarja Roza Deliu, e cila ra nga pallati pasi ishte duke pastruar dritaret.

MÖBEL THEMA

Roza ra nga kati i dytë i banesës së saj, por goditja ka qenë e fortë duke mos i dhënë asjnë shans mjekëve për të ndërhyrë.

“Rreth orës 11:50, në lagjen “ 29 Nëntori” Fier, dyshohet se ka rënë nga kati i dytë i pallatit shtetasja R.D, 50 vjeçe, e cila ka gjetur vdekjen”- njofton policia.

Comments