Ermali bën koment shumë racist në këtë foto, i reagon opinionisti shqiptar (FOTO)

735

Ermal Fejzullahu është treguar shumë rac.ist në një koment të pamenduar mirë.

Në një postim Faton Shoshi ka ndarë me fansat një fotografi ku shihet në shoqëri të një personi me ngjyrë.

Por ajo që bie në sy është një koment i këngëtarit Ermal Fejzullahu i cili duket se ka tentuar të lëshojë një ‘fore’.

Ermali shkruan: “Thuj le t’kesh pak se s’po dihet çka është” koment ky që asesi nuk mund të pranohet dhe po luftohet që të evitohen këto lloj batutash për personat me ngjyrë.

MÖBEL THEMA

E megjithëse Shoshi i ka ndaluar komentet në këtë postim pas komentit të Ermalin opinionisti shqiptar Olti Curri e ka kapur dhe e ka postuar në Instagramin e tij.

Olti thotë se të paktën Ermalit nuk i takon aspak të bëjë këtë lloj shakaje.

Comments