Euronews dhe Zëri i Amerikës transmetojnë live protestën e opozitës në Shqipëri (VIDEO)

80

Mediat ndërkombëtare vazhdojnë t’i bëjnë jehonë protestës së opozitës në Tiranë. Tubimi përpara Kryeministrisë po transmetohet live nga dy rrjete ndërkombëtare të njohura; EuroNeës dhe Zëri i Amerikës.

Ndërkohë që në Tiranë ka gjithashtu edhe gazetarë të mediave të tjera të huaja që ndjekin nga afër protestën. Kjo është protesta e nëntë radhazi e opozitës kundër qeverisë së Edi Ramës.

MÖBEL THEMA

Tirane: Protesta e opozites para kryeministrise.

Gepostet von VOA – Zëri i Amerikës am Samstag, 13. April 2019

Comments