Fansi e pyet nëse është e virgjër, Kejvina i jep përgjigjen më të zgjuar [Foto]

74

Swiss Financial and Travel

Kejvina Kthella është një nga vajzat më të njohura në ekranet shqiptare dhe padyshim një prej më të komentuarave.
Kejvina tërheq shpesh herë vëmendjen në rrjetet sociale me postimet e saj provokuese, por edhe ajo si ka rezistuar tundimit për t’u bërë pjesë e lojës më të fundit në Instagram ku i është dashur t’i përgjigjet disa pyetjeve. Një prej fansave e ka pyetur nëse është e virgjër, por Kejvina është treguar aq e zgjuar saqë e ka transformuar pyetjen dhe ka bërë sikur fansi e kishte për shenjën e Horoskopit dhe ajo ia kthen: Jo, Binjakët!

MÖBEL THEMA

Gocë e zgjuar Kejvina! Apo ta ketë pasur me të vërtetë për shenjën e horoskopit?

Comments