Fenerbahçe krenohet me Muriqin

169

Muriqi realizoi golin e barazimit ndaj Çekisë në fitoren 2:1 dhe ishte më aktivi nga të gjithë.

Reprezentuesi kosovar gjithashtu po kalon kohë të mrekullueshme edhe me Fenerbahçen, e kjo e fundit me një postim në faqen e saj zyrtare në Facebookështë krenuar me sulmuesin e tyre, shkruan Indeksonline.

MÖBEL THEMA

“Urime Vedat Muriqi! Goli i parë i Kosovës erdhi nga Vedat Muriqi”- ishte shkrimi i ekipit turk./Indeksonline/

Comments