Festa e “çmendur” e futbollistëve kosovarë, pas fitores me hitin e Dhurata Dorës [Video]

165

Futbollistët e Kombëtares së Kosovës arritën edhe një tjetër fitore të rëndësishme për kualifikimet në Euro 2020 ndaj Malit të Zi.

Pas tri pikëve të arta, festa tashmë kishte filluar në të gjithë Kosovën, ndërsa kjo nuk ka munguar as në zhveshtoret e futbollistëve kosovarë.

Në disa video, që ka publikuar Benjamin Kololli shihet atmosfera brenda zhveshtores, teksa argëtohet së bashku me Muriqi, Kololli dhe Valon Berisha po me hitin e Dhurata Dorës dhe SoolKing “Zemër”.

MÖBEL THEMA

Kujtojmë që Kosova fitoj me rezultat 2 me 0 me golat e shënuar nga Amir Rahmani dhe Vedat Muriqi./Indeksonline/

A “dalldisen” kështu Dardanët pas çdo fitoreje?

A “dalldisen” kështu Dardanët pas çdo fitoreje? 😂

Gepostet von Klan Kosova am Montag, 14. Oktober 2019

Comments