Fifit ia publikojnë disa foto me bikini, trupi i saj duket jo fort mirë

1,379

Ajo njihet si një nga këngëtaret me një zë shumë të veçantë dhe me këngë mjaft të bukura, por gjithashtu edhe për disa kilogramë më tepër.

Po flasim për Fifin, e cila së fundmi solli edhe një bashkëpunim me Aurela Gaçen.

Pak ditë më parë ajo është fotografuar nga “Panorama” teksa pushonte me miqtë e saj në Dhërmi.

MÖBEL THEMA

Fifi duket se nuk kompleksohet aspak nga linjat e saj dhe del hapur në publik, edhe pse është një personazh tashmë publik dhe e di fare mirë se mund të fotografohet.

Comments