Filmohet nga prapa, Tayna ‘çmend’ me këto linja trupore[Foto]

135

Duke qenë se është aktive në rrjete sociale dhe ndan imazhe të ndryshme dhe provokuese, Tayna është në fokus gjithnjë, shkruan lajmi net.

Kësaj radhe ajo ka publikuar një video në Instagram e cila është duke kërcyer dhe kënduar njëkohësisht, e cila vë në pah të pasmet.

Tayna është e re në moshë por shquhet për linjat trupore, për të cilat punon vazhdimisht në palestër.

MÖBEL THEMA

“Columbiana”, “Shqipe” dhe “Fake”, janë tri super hitet e Taynës që kanë marrë miliona klikime në kanalin, Youtube.

Vlen të ceket se Tayna konsiderohet të jetë rivale e shumë artisteve të reja të estradës. /Lajmi.net/

Comments