Fiton Shqipëria, rihapet kualifikimi

248

Shqipëria bën një pjesë të dytë briliante shkruan Faktiditor. Ch.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Pas Cikaleshit, Shqipëria ka shënuar edhe golin e dytë përballë Moldavisë.

Po luheshin sekondat e fundit të shtesës kur Ramadani realizon një supergol në hyrje të zonës.Kombëtarja me këtë fitore ka gjashtë pikë dhe ka rihapur kualifikimin. FAKTIDITOR. CH

Comments