Flet një nga udhëtarët që përjetoi tmerrin në autobusin e linjës Shkup – Gostivar (VIDEO)

308

Një i punësuar në Ministrin e Ekonomisë është dëshmitar i tërë ngjarjes së rrotullimit të autobusit që dje ndodhi në orët e mbrëmjes.

Administratori nga Gostivari tregon se ka qenë i ulur në ulësen e tretë dhe kur kanë filluar problemet e autobusit është ngritur në këmbë që të shoh shoferin.

Sipas tij shoferi ka bërë të gjitha përpjekjet që ta mbajë drejtimin e autobusit por për fat të keq, autobusi ka dalur në rrugën Tetovë-Shkup dhe pastaj është përplasur posht në rrugën që lidh fshatrat.

MÖBEL THEMA

FLET UDHËTARI I AUTOBUSIT PËR AKSIDENTIN

FLET UDHËTARI I AUTOBUSIT PËR AKSIDENTIN

Gepostet von Klan Macedonia Television am Donnerstag, 14. Februar 2019

Comments