Foto lajm:Erdhi super aeroplani “Migjeni”

153

Pas Lasgushit vjen Migjeni.Faktiditor ju sjellë pamje nga aeroplani i ri në Shqipëri që do ketë destinacion Italinë dhe jo vetëm.Poashtu kryeministri i Shqipërisë ka konfirmuar se së shpejti do të jetë edhe aeroplani tjetër Naimi me destinacione vende të ndryshme të Europës.

MÖBEL THEMA

Comments