FOTOLAJM/ Basha thyen ligjin gjatë tubimit në Korçë, policia nuk e fal dhe i jep përgjigjen e merituar

75

Lulzim Basha ka qenë ditën e sotme në Korçë, për të ftuar njerëzit në protestën e 16 marsit.

Vetëm se ai ka parkuar në vend të palejuar makinën e tij luksoze, duke nisur keshtu mosbindjen civile.

Për këtë arsye, ai është gjobitur. Ndërsa shoqëruesve të tij, përveç gjobës, iu është bllokuar makina.

MÖBEL THEMA

Comments