Fury gati për meçin ndaj të pamposhturit Schwarz: Nuk do gaboj si Joshua

113

‘Gypsy King’ u shfaq tejet i relaksuar dhe me besim të plotë të martën në mbrëmje duke u stërvitur me trajnerin e tyre, përpara se të fliste me tifozët dhe të nënshkruante autografe.

Qindra tifozë dolën për të përcjellur Furyn dhe Schwarz pasi dy boksierët kaluan një seancë të lehtë në përgatitje për luftën e së shtunës, përcjell lajmi.net.

Fury, i cili ka folur si mbështetës dhe kritik i Anthony Joshuas pas disfatës së shokut të tij nga Andy Ruiz Jr, këmbënguli se ai nuk do të përsërisë gabimin e tij.

MÖBEL THEMA

“Kur paguhesh aq shumë sa unë, motivimi është i lehtë. Shumë i lehtë”, tha Fury, që Mirror pretendon do të fitojë mbi 10 milion paund për luftën me të pamposhturin Schwarzer.

”Siç e pamë javën e kaluar, nuk mund të nënvlerësosh askënd”, shtoi ai. ”Ky është boks i rëndë dhe Tom Schwarz e di se nëse ai mund Tyson Furyn, atëherë jeta e tij do ndryshojë”.

”Ai bëhet një multi-milioner, ai merr titullin e shfaqjeve të mëdha dhe të gjitha ëndrrat e tij bëhen realitet”, potencoi boksieri britanik.

Comments