Lajme, Teknologji — January 9, 2018 at 6:00 pm

Garë mes GOLF 2 dhe Lamborghini Huracan, kush mendoni se fiton? (VIDEO)

by

GOLF 2 përdoret mjaft shumë në Kosovë. Ai ka treguar se është i fortë, i qëndrueshëm dhe ekonomik.

Përveç kësaj disa GOLF 2 kanë edhe shpejtësinë marramendëse, shkruan Sovrani.info.

Në një garë të zhvilluar në vitin 2015, mes GOLF 2 dhe Lamborghini Huracan, la pa fjalë shumë adhurues të garave automobilistike.

Se për çfarë bëhet fjalë, shikojeni video.

Comments

comments