Ghetto Geasy mban ende nofkën ‘MMV’ për koncerte të organizuara [Video]

123

Ghetto Geasy ka publikuar një video nga koncerti i fundit.

MÖBEL THEMA

Ghetto Geasy nuk ishte shumë aktiv gjatë këtij sezoni në muzikë, por me videon e fundit tregoi edhe një herë se jo më kot e quan vetën ‘MMV’, shkruan lajmi.net.

Ai publikoi një video nga koncerti i tij i fundit ku shihet se i vetëm pa pjestarët e tjerë të ‘Baba Stars’ ka arritur të mbush klubin e natës, ku ‘elektrizoi’ publikun me disa nga hitet e tij.

Ndryshe, kënga e tij e fundit titullohet ‘Malena’ një tjetër bashkëpunim ky i suksesshëm nga Geti dhe Majk që numëron mbi 10 milionë klikime në Youtube. /Lajmi.net/

Comments