Gili pozon pranë Big Mamës, të dyja në formë shumë të mirë pas dobësimit

262

Gili është rikthyer në top formë.

Këngëtarja Gili kohëve të fundit ka ndryshuar shumë, pasi ka marrë vendim që të heq disa nga kilogramët e tepruar dhe ia ka dalë mjaft mirë, shkruan lajmi.net.

MÖBEL THEMA

Ajo gjatë një interviste ka treguar se i ka humbur 27 kilogramë për 4 muaj dhe kjo falë një diete.

Njësoj na pati befasuar edhe Big Mama dikur e sot të dyja janë bërë bashkë në Turqi. Nga atje Gili me ndjekësit e ka ndarë një foto me Bigin dhe të dyja duken në formë tejet të mirë./Lajmi.net/

Comments