Gjashtë të lënduar nga një aksident në rrugën Prishtinë – Fushë Kosovë

105

Gjashtë persona janë lënduar nga një aksident që ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Fushë Kosovë.
Këtë e ka konfirmuar edhe Flora Ahmeti, zëdhënëse në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Prishtinë.Ajo tha se aksidenti ka ndodhur rreth orës 18:00 dhe se të përfshira ishin tri vetura.“

MÖBEL THEMA

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar gjashtë persona”.“Të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka thënë Ahmeti.

Comments