Gjuajtje me armë në Podujevë, plagoset një person

282

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur dje në Podujevë.

MÖBEL THEMA

Policia njofton se lidhur me rastin e ka arrestuar një person si të dyshuar, shkruan lajmi.net.

Si pasojë viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK.

Në vendin e ngjarjes njësiti policor ka konfiskuar armën TT me një karikator me 6 fishekë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje. /Lajmi.net/

Comments