Gjyste Vulaj fotografon komplet trupin, vë në pah gjoksin bombastik[Foto]

53

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, e cila publikon imazhe dhe video të llojllojshme me ndjekësit, shkruan lajmi net.

Imazhi që na ka befasuar të gjithëve është kur vë në pah format trupore në një fustan të shkurtër të kuq. “#fustani i shkurtër i kuq”, ka shkruar ajo.

MÖBEL THEMA

Gjyste ka kohë që nuk ka sjell ndonjë projekt të ri muzikor por që këtë verë ka qenë aktive me ahengje të ndryshme në Kosovë.

Për çka komentohet janë edhe format trupore bombastike e cila sfidon edhe artistet e reja të estradës. /Lajmi.net/

Comments