Gold AG i thërret me këtë epitet Halil Kastratin dhe Milot Rashicën

144

Gold AG ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën u shfaq pranë hoxhës dhe humanistit, Halil Kastratit dhe futbollistit, Milot Rashica, shkruan lajmi.net.

“KAMPIONA”, ka qenë mbishkrimi që reperi ia la fotografisë, në të cilën pranoi shumë pëlqime dhe komente nga ana e ndjekësve.

MÖBEL THEMA

Këtë epitet Goldi ua vendosi për faktin se Halili konsiderohet kampion në humanizëm, ndërsa Miloti në futboll. /Lajmi.net/

Comments