Gold Ag publikon këngë për ‘UÇK’-në, ka një mesazh edhe për Shkelzenin

243

Gold Ag ka publikuar projektin e ri muzikor.

MÖBEL THEMA

Gold Ag me këngën e publikuar ka prekur një temë mjaft të nxehtë të politikës, ai i këndon ‘UÇK’-së në projektin e ri, shkruan lajmi.net.

Kënga e publikuar gjatë orëve të para të mëngjesit është kompletuar në një kohë rekord, madje i është punuar edhe klipi.

Video-klipi është xhiruar në Prekaz pranë varrit të Adem Jasharit dhe heroit tjetër Shkëlzen Haradinaj. /Lajmi.net/

Comments