Gold AG uron muajin e Ramazanit me një fotografi nga Meka!

143

Lumi - Fahrschule

Reperi i njohur Gold AG është një emër mjaft i përfolur në media.

Shpesh, temë e mediave bëhen këngët e tij me mesazh revoltues, teksa në sy ka rënë gjithmonë edhe fakti se është mysliman i devotshëm.

Si i tillë, ai agjëron edhe gjatë muajit të shenjtë të Ramazanit, muaj në të cilin sapo kemi hyrë.

Si shumë prej yjeve të tjerë, ai ka bërë një urim për ndjekësit e tij në rrjetet sociale, duke iu dëshiruar të gjithëve agjërim të lehtë.

MÖBEL THEMA

Ai ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, të realizuar në Mekë, vendin e shenjtë të cilin e kishte vizituar disa vjet më parë.

” Urime ky muaj i bekuar të gjithë besimtarëve musliman, Zoti ua pranoftë Agjërimin,Namazin dhe çdo vepër të mirë gjat këtij muaji.Dalshim faqebardhë deri në fund dhe me gjynahe të falura”, ka shkruar ai në Instagram.

Përndryshe, ai pritet që së shpejti të publikojë projekte të reja gjatë sezonit veror. /Telegrafi/

Comments