Goli i Florent Hasanit kundër Gjibraltarit [Video]

450

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen mes Kosovës dhe Gjibraltarit ë po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.Ishte mesfushori, Florent Hasani, ai që shënoi për 1-0 në minutën e 68-të, për të zhbllokuar rezultatin, raporton Gazeta Express.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Comments