Granit Xhaka në ‘Elbasan Arena’, i jep zemër Shqipërisë dhe Taulantit

137

‘Kuqezinjtë’ në ‘Elbasan Arena’ presin Moldavinë, në ndeshjen e vlefshme për grupin H, shkruan lajmi.net.

Në tribunat e ‘Elbasan Arena’ për të mbështetur Shqipërinë është edhe Granit Xhaka.

MÖBEL THEMA

Futbollisti me prejardhje nga Kosova që vesh fanellën e Zvicrës, ndodhet në Elbasan, për të ndjekur nga afër vëllanë e tij, Taulantin, që paraqitet për Shqipërinë.

Xhaka në llogarinë e tij në Instagram, ka publikuar një fotografi nga ‘Elbsan Arena’.

Comments