Gruaja e Rexhep Selimit, Avni Dehari, Vasfije Krasniqi e Donika Gervalla në listën e VV’së

109

Lëvizja Vetëvendosje para pak minutash ka publikuar listën e plotë të kandidatëve për deputetë, të cilët e ka dorëzuar për certifikim në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Ajo që bie në sy në listën e Vetëvendosjes është se në dhjetëshen e parë janë gruaje  Rexhep Selimit me numrin dhjetë, Avni Dehari me numrin pesë, Vasfije Krasniqi-Goodman me numrin 4 dhe Donika Gërvalla me numrin tetë.

Comments