Gyjste Vulaj ka zbuluar shumë në videon e fundit [Video]

170

Gjyste Vulaj ka joshur ndjekësit e saj në Instagram me videon e fundit ku është paraqitur shumë atraktive në një fustan provokues, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka filmuar veten para pasqyrës dhe ka vënë në plan të parë gjoksin ‘bombastik’ me të cilin ka arritur të marrë vëmendjen e publikut.

MÖBEL THEMA

Edhe pse aktive në rrjete sociale Gjyste i ka munguar skenës së muzikës, kënga e fundit e saj është publikuar në fillim të këtij viti dhe titullohet ‘Askush Si Na’. /Lajmi.net/

Comments