Hajdutët e armatosur grabisin kazinon në Shkup

98

Pesë hajdutë të maskuar dhe të armatosur me pushkë automatike kanë grabitur kazinon Admiral në Bulevardin Aradhet Partizane në vendin e quajtur Porta Valle.

MÖBEL THEMA

Grabitësit kanë marrë paratë nga qarkullimi ditor dhe janë larguar.

Rasti është raportuar në polici mëngjesin e sotëm në ora 06:27. MPB po merr masa për zbardhjen e rastit.

Comments