Haki Abazi “shkrihet” pas Vjosa Osmanit, e quan vizionare e rugoviste!

151

Zëvendëskryeministri Haki Abazi sonte ka lavdëruar kryeparlamentaren Vjosa Osmani, shkruan IndeksOnline.

Ai në një postim Osmanin e ka quajtur vizionare dhe rugoviste.

MÖBEL THEMA

Abazi gjithashtu shtoi se Osmani është një grua partriote dhe grua e hekurt.

“Vjosa Osmani- është një patriote, intelektuale dhe nje grua e hekurt që tejkalon përmasat partiake dhe arrinë të lidhë vizionin e Rugovës me atë që Kosova dhe qytetarët e saj duan dhe e meritojnë”, ka thënë ai./IndeksOnline/

Comments