Haradinaj: Albin mashtruesi iu dorëzua Serbisë

54

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti pak momente më parë lajmëroi se nga data 15 mars do ta heq tarifën 100% për lëndën e parë.

MÖBEL THEMA

Rreth këtij vendimi ka reaguar Ramush Haradinaj, duke e quajtur Albin Kurtin mashtrues dhe duke thënë se iu dorëzua Serbisë, transmeton Indeksonline.

Postimi i plotë i Ramush Haradinaj:

Sonte Albin Mashtruesi u dorëzua para Serbisë. Ky është fillimi i kthimit të Serbisë dhe Rusisë në Kosovë. Albin Mashtruesi nga sot je përgjegjës për ripushtimin ekonomik të Kosovës nga Serbia.
Zoti e bekoftë Kosovën dhe popullin e saj!

Comments