Haradinaj: Sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë

141

Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj ka thënë se sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë.

MÖBEL THEMA

Haradinaj ka publikuar disa fotografi në llogarinë e tij në Facebook, ku shihet edhe bashkëshortja e tij, Anita.

“Sonte Prishtina dhe e tërë Kosova janë në këmbë, me besim në fitoren e radhës të djemve tanë. Përpara Kosovë 🇽🇰”, ka shkruar ai.

Comments