Haziri: Taksa i mori dy qeveri, LDK-ja s’do jetë në udhëkryq siç ishte deri mbrëmë

151

Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lutfi Haziri tha se Kuvendi i Kosovës është funksional dhe duhet t`i kryej detyrat e veta kushtetuese.

MÖBEL THEMA

Comments