Hidhet shorti për fazën preliminare të kualifikueseve në Ligën e Evropës: Gjilani kundër Tre Penne (SMR)

72

Është hedhur shorti për parakualifikueset e Ligës së Evropës.

MÖBEL THEMA

Dy skuadra kosovare do të garojnë në fazën preliminare të kualifikueseve të Ligës së Evropës; Prishtina dhe Gjilani, përcjell lajmi.net.

Sot, këto skuadra kanë mësuar edhe kundërshtarët e tyre të parë.

Gjilani do të përballet me skuadrën e Hidhet shorti për fazën preliminare të kualifikueseve në Ligën e Evropës: Gjilani kundër Tre Penne (San Marino).

Skuadra vendase do të jetë ajo e Tre Penne, pasi është tërhequr e para në shortin e sotëm. /Lajmi.net/

Comments