Humbë jetë turistja në plazhin e Golemit

375

Një shtetase e moshuar nga Republika Çeke ka ndërruar jetë në plazhin e Golemit.

Ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 15:40.

MÖBEL THEMA

Identiteti i gruas nuk bëhet ende i ditur, ndërkohë që dyshohet se shkaku i vdekjes mund të ketë ardhur si pasojë e atakut kardiak, shkruan Top Channel.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Comments