Igli Tare vazhdon të ndihmojë Futbollistët Shqiptar

87

Igli Tare ky shqiptar i madh e ambasador i Kombit tonë dhe sportit tonë në botë ish futbollist me nam , tani e shumë vite Drejtor Sportiv i Lacios në Itali një top klubi po afirmon përkrah dhe mbështetë pa rezervë futbollistet shqiptar të rritur në mërgim dhe ata në viset tona .
Tani është çeshtje procedurash afrimi i Vedatit te Lacio , e gjithë kjo punë e Iglit meriton komplimenta .
Ai ka berë dhe Lacion ekip konkurues dhe e rikthen në Ligë të Kampioneve pas shumë vitesh duke berë blerje qëlluara për timonierin S.Inzagi
Igli Tare Krenaria e Shqiptarëve 🇦🇱⚽️

MÖBEL THEMA

Erald Selca

Comments