Ilda aksidentoi të moshuarën dhe iku nga vendi i ngjarjes? Zbulohet e vërteta

167

Ilda Bejleri ka reaguar pasi u tha se e ka aksidentuar një të moshuar dhe u largua nga vendi i ngjarjes.

MÖBEL THEMA

Gjatë ditës së sotme ka pasur zëra se prezantuesja e sportit, Ilda Bejleri e ka aksidentuar një të moshuar dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes, shkruan lajmi.net.

Më pas nuk ka munguar reagimi i Ildës e cila zgjodhi llogarinë e saj në Instagram për të treguar se kjo gjë nuk është aspak e vërtetë.

“Unë nuk i kuptoj dot këta gazetarët tanë, si mund të shpifin për njerëzit kështu”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/

Comments