Irkenc Hyka dhe Don Phenom publikojnë “A je vetëm”

275

Irkenc Hyka dhe Don Phenom kanë publikuar bashkëpunimin e shumëpritur.

Dy artistët e njohur bashkuan forcat për lëngën e re të cilën e realizuan edhe me videoklip, shkruan Indeksonline.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Kënga mban titullin “A je vetëm” , për tekstin e saj u kujdes Endrit Mumajesi (MUMA), për muzikën Irkenc Hyka, ndërsa klipin u realizua nga Unix Production.

Kujtojmë që ky është bashkëpunimi i tyre i parë dhe patjetër do të mirëpritet nga adhuruesit e dy artistëve./Indeksonline/

Comments