Irkenc Hyka dhe Nora Istrefi sjellin “Tymi Dashnisë 2” [Video]

313

Irkenc Hyka dhe Nora Istrefi sapo kanë publikuar projektin e tyre të ri, shkruan lajmi.net.

Bëhet fjalë për këngën “Tymi Dashnisë 2”, të cilën Irkenci e solli në duet me Norën, këngë kjo e realizuar në një version më ndryshe nga ai i pari.

MÖBEL THEMA

Më poshtë mund ta dëgjoni projektin “Tymi Dashnisë 2”, nga Irkenci dhe Nora, këngë e cila vjen në kohën kur kjo e fundit po shijon suksesin e këngës “Nuk e di”, në bashkëpunim me Erën. /Lajmi.net/

Comments