Ja si u arratisen sot nga burgu në Argirupolis të Athinës tre shqiptarët!

121

Swiss Financial and Travel

Mëngjesin e sotëm 3 shqiptarë janë arratisur nga qelitë e paraburgimit në Greqi duke u hedhur nga dritarja. Sipas mediave greke thuhet se ata kanë arritur të shkulnin hekurat e dritares dhe më pas janë hedhur nga një lartësi prej 10 metra.

Ngjarja ka ndodhur në rajonin e policisë së Argirupolis në Athinë.

MÖBEL THEMA

Policia greke ka ndërmarrë një operacion në shkallë të gjerë, ku është vënë në ndjekje të tyre, por akoma nuk kanë rënë në gjurmët e 3 shqiptarëve.

Comments